הצוות שלנו

01-12.png
01-10.png

רועי ולודבסקי

בעלים ומנכ"ל. רועי הינו בוגר תואר ראשון במנהל עסקים בהצטיינות מהמרכז הבינתחומי בהרצליה (IDC), ותואר שני בחינוך סביבתי באוניברסיטת ת"א, כולל כתיבת תזה על חינוך ליזמות סביבתית. בשנים האחרונות השתתף רועי בפרויקטים הקשורים בחינוך בארץ ובחו"ל, כתב תוכניות חינוכיות, ניהל צהרונים ועוד.

יאיר דורון

בעלים, בוגר תואר ראשון בהנדסת תוכנה במכללת שנקר. תפקידו של יאיר בחברה הוא הקמה של פרויקטים חינוכיים חדשים, גיוס והכשרת הצוותים, כתיבת תוכניות חינוכיות והטמעתם באוכלוסיות שונות. יאיר מרצה למורים במשרד החינוך בנושא לימוד חוויתי ועושה הכשרות מורים, בנוסף אחראי על הפן הטכנולוגי של החברה, ושואף לתכנן אפליקציה חינוכית למשרד החינוך. בנוסף יאיר ממייסדי ונשיא עמותת הבייסבול של תל אביב.

איתי ולודבסקי

סמנכ"ל החברה ורכז תל"נ.

איתי הוא בוגר תואר ראשון בחינוך גופני במסלול המואץ במכללת וינגייט, מורה לחינוך גופני ומדריך ספורט בתחומים שונים.

איתי פיתח את תוכניות התל"נ "דרך הספורט", תוכניות חינוכיות המשלבות תרגול בחשבון או אנגלית תוך כדי ספורט משחקים ותנועה. התוכניות עובדות מספר שנים ברציפות בכ-20 בתי ספר בת"א, הרצליה ורמה"ש.

מר אשר לוי

אשר לוי הוא בעל תואר ראשון, שני ושלישי בפילוסופיה של החינוך. בנוסף, הוא ייסד את המחלקה להתחנכות ולמידה בחברה ואת הפרויקט הארצי פ.ל.א (פעילות לימודית אחרת). שימש בתפקידים בכירים בתחום החינוך, ביניהם מרצה לפילוסופיה באוניברסיטת ת"א, מנהל מסלול לימודים לניהול מוסדות תרבות במכללת ספיר. כמו כן, עבד בחברה למתנסים במשך 27 שנים והיה סמנכ"ל בחברה. בנוסף היה אשר לוי מנהל שיקום חברתי בבית דגן. אשר לוי משמש כיועץ חינוכי לחברת הפיל בשנים האחרונות במטרה להעביר את אידאולוגיית הלימוד שלו לדור הבא.